Privaatsuspoliitika.

SailingDream.ee on pühendunud klientide privaatsuse kaitsmisele ja klientide isikuandmete kaitse tagamisele.

SailingDream.ee tegevus Internetis vastab kõikidele asjakohastele tegevustele ning asjakohastele Euroopa Liidu õigusaktidele ja Eesti Vabariigi seadustele.

SailingDream.ee ei kasuta oma klientide andmeid ebaseaduslikel eesmärkidel ega edasta oma klientide andmeid ega isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui teabe edastamine on vajalik tellimuste täitmiseks ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi õigusaktidega .

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Eeldusel, et klient edastab SailingDream.ee-le oma kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, meiliaadress, postiaadress jne), võimaldab see meil kliendi soove täita ja probleemide korral ühiselt lahendada. Kõik kliendiandmed (isikuandmed ja makseandmed) ei ole kolmandatele isikutele kättesaadavad.

SailingDream.ee austab oma klientide privaatsust ja isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendiandmed on kaitstud Eesti andmekaitseseadustega.

UUDISED

Ainult kliendid, kes on tellinud SailingDream.ee uudised, saavad need meili teel. Kui klient meie saadetavate uudiste vastu enam ei huvita, saab ta tellimusest igal ajal loobuda. SailingDream.ee saadab ainult olulist infot, millest klient peab teadma. Klientide e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei jagata kolmandate osapooltega.

MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Statistilistel eesmärkidel kogub SailingDream.ee teavet veebilehe külastajate kohta (külastajate arv, külastusaeg, kestus jne). See info ei puuduta konkreetset isikut, vaid annab statistilist infot, mida SailingDream.ee saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turunduse ja klienditeeninduse eesmärkidel ning neid võidakse andmetöötluse eesmärgil edastada kolmandatele isikutele, säilitades samal ajal külastaja anonüümsuse.

LINGID TEISTELE TEABESAITIDELE

SailingDream.ee veebisait sisaldab linke teiste ettevõtete või organisatsioonide veebisaitidele, kuid SailingDream.ee ei vastuta nende veebisaitide sisu ega nende privaatsus- ja turvatavade eest.

KLIENTIDE POOLT NÕUSTUMINE SAILINGDREAM.EE PRIVAATSUSPOLIITIKAGA

SailingDream.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja nõustub selle tingimustega.

Kui teil on kommentaare või ettepanekuid SailingDream.ee privaatsuspoliitika kohta, andke sellest teada meili teel aadressile info@sailingdream.ee

Neid kasutustingimusi uuendati viimati 08. jaanuaril 2024.